یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

+A
- A

تاریخ: ۱۸:۱:۰ ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ چهارشنبه
امتیاز: ۰
تعداد بازدید: ۶۰
دیدگاه ها: ۰
عنوان خبر : فراخوان جذب ارزیاب حرفه ای

آقای مهندس سواری مدیر کل مرکز آموزش و پژوهش­های توسعه و آینده نگری استان از اعلام فراخوان جذب ارزیاب حرفه­ای در سطح استان خبر داد.

مدیر مرکز آموزش و پژوهش استان هدف از این اقدام را راه­اندازی کانون­های ارزیابی و توسعه شایستگی­های عمومی مدیران و اجرای مفاد دستورالعمل شماره 1657363 مورخ 14بهمن ماه1396 سازمان امور اداری استخدامی کشور به منظور انتخاب و ارزیابی مدیران استان اعلام نمودند.

جناب آقای سواری همچنین افزودند، کانون‌های ارزیابی مراکز تایید صلاحیت شده ای هستند که طی فرایند رسمی و بر مبنای شاخص‌ها و ابزارهای مورد تایید سازمان نسبت به ارزیابی شایستگی  مدیریتی کارمندان و مدیران و تعیین میزان توان بالقوه‌ی آنان برای احراز سمت‌های مدیریتی اقدام می‌نمایند

ایشان در ادامه افزودند این فراخوان به کلیه دستگاه­­های اجرایی استان، بانک­ها ، شهرداری­ها و کلیه اساتید ارسال و حداکثر مهلت ارائه مدارک و مستندات تا 31خردادماه1398 اعلام شده است.

آقای مهندس سواری در پایان افزودند:  فراخوان مربوطه در سایت سازمان مدیریت و برنامه­ریزی واحد آموزش و پژوهش جاگذاری گردیده است لذا کلیه افراد واجد شرایط می­توانند نسبت به دریافت فراخوان اقدام نمایند.


{
برای دانلود فایل باید در سایت ثبت نام کنید یا وارد سایت شوید
like می پسندم
dislike نمی پسندم
دیدگاه ها
  • اولین نفری باشید که نظری می دهید!
پیام رهبری
قانون بودجه سال 1397 کل کشور
نرم افزار سالنامه آماری استان خوزستان
سالنامه آماری استان خوزستان 1396
loading...

لطفا منتظر بمانید...